תיווך אקספרס להבים

עולם התיווך הוא תחום הצומח עם השנים. על מנת לספק שירותי תיווך ברמה גבוהה, דרושים אנשים מקצוענים, בעלי ניסיון וידע בתחום ובשוק הנוכחי. אולם, איש תיווך מקצועי יהיה קודם כל זה אשר מחובר לעבודתו ועושה אותה מכל הלב. אז מי אנחנו?
"תיווך אקספרס" הוא משרד תיווך מצליח אשר קיים מעל 20 שנים. המשרד שלנו נמצא בלהבים ומתמחה במכירת וילות ובתים פרטיים בישובים מסביב – עומר, מיתר ולהבים. עיקר עיסוקנו הוא בתיווך בתים ביישובים הקרובים, אך אנו מתווכים דירות גם בבאר שבע. לצד שירותי התיווך המקצועיים שהמשרד מספק, אנו מייחסים חשיבות רבה במיוחד לטיב השירות, לאמינות, ליושר וליחס אישי. אנו מאמינים שחלק מרכזי בהצלחה מקצועית, הוא שירות אמין, אכפתי ואדיב ללקוחותינו.
למה "תיווך אקספרס"?
אנחנו מתמחים למעלה מ-20 שנים במכירת וילות, מגרשים ונכסים בבאר שבע, בעומר, במיתר ובעיקר בלהבים. לפי השקפת העולם שבה אנו דוגלים, מתווך טוב הוא זה שמלווה את לקוחותיו לאורך כל הדרך, מבין לעומק את צרכיהם ועוזר להם להבין ולהגדיר במדויק, בהתאם להיבטים אישיים וסביבתיים, מה הם צריכים. אנו מספקים ייעוץ מלא ומהימן התואם את נתוני השטח והמנגיש את כל המידע הדרוש ללקוח, על מנת לאתר במדויק את מה שמתאים ביותר עבורו.

טלפון: 050-7778858

שעות פתיחה:

א-ה 9-19

ו-  9-13

תיווך אקספרס להבים תיווך אקספרס להבים